Casmara ošetření a alginátové masky                                     

Španělská profesionální značka Casmara dbá na výši kvality ativních látek, které sama objevuje a vyvíjí, však s přihlédnutím na přírodní báze.
Nadčasová moderní kosmetika s jemnou konzistencí a výraznými vysledky po ošetření.
 

Alginátové masky na bázi výtažků z mořských řas, jejichž hydratačních vlastností využívají. Masky působí na ošetřovanou oblast lehkým, příjemným tlakem. Podporují tak vstřebávání aktivních složek dříve aplikovaných kosmetických přípravků i vlastních aktivních látek masky. CASMARA nabízí širokou škálu masek pro pokrytí potřeb všech typů pleti, včetně velmi citlivé a problematické.

Alginátové masky CASMARA jsou jedněmi z mála masek, které umožňují aplikaci i na pokožku očí a rtů. Na tyto partie, tak často zanedbávané, působí jedinečným příznivým účinkem. Pleťové masky CASMARA jsou vhodné pro ženy i muže jakéhokoli věku a lze je aplikovat v jakémkoli ročním období.

 
Ošetření CASMARA KLASIC:                                 
 
1. Odlíčení a povrchové čištění pleti obličeje, krku a dekoltu odličovačem Nettoyant s obsahem hedvábných proteinů a výtažky ze zeleného čaje. Úpravu - tvarování obočí.
 
2. Triaktivní peeling s obsahem kyselin salicylové, mléčné a glykolové pro chemickou exfoliaci. Přípravek nenarušuje vlastnosti pokožky a nebrání jakékoliv následné aktivitě a   nevyžaduje speciální následnou  péči. Pleť hydratuje, zpevňuje a zjemňuje a zlepšuje stav pleti.
 
3. Aktivní masáž obličeje, krku a dekoltu Masážním krémem Absolute essential 2 s hydratačním a výživným účinkem s obsahem aminokyselin a vitaminu F
 
4. Aplikace alginátové masky dle typu a potřeb pleti
 
5. Ošetření očním a pleťovým krémem s prebiotiky a probiotiky
 
 
Ošetření  CASMARA KLASIC                                                                            
Délka ošetření 90 minut
Cena 968 Kč
 
Ošetření CASMARA V.I.P.
Délka ošetření  alespoň 120 min 
Cena 1568 Kč
Oštření klasik + barvení řas a obočí +  přístrojová péče (bistimulační laser, vysokofrekvenční plasmové toky, ultrazvuková špachtle..) 
 
Ošetření CASMARA MASK EFECT
Délka trvání 45 min
Cena 699 Kč
Ošetření pro okamžitou vzpruhu pleti v krátkém čase. Zahrnuje  povrchové čištění + maska + krém.
 
 

Alginátové masky Casmara:

Image

 

GOLD MASK- REVITALIZAČNÍ A ZPEVŇUJÍCÍ ZLATÁ MASKA

Ne nadarmo představuje zlato symbol věčného mládí. Tato exkluzivní pleťová maska s obsahem prášku z 24-karátové zlata a minerálů intenzivně pokožku omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročástečky zlata pozitivně ovlivňují látkovou výměnu, zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jeho příznaky. Zlato podporuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace. Navíc je silným antioxidantem. Výtažek z mořských řas působí silným zvlhčujícím účinkem. Kromě výrazného revitalizačního, regeneračního, omlazujícího a zpevňujícího účinku maska pokožku nádherně rozjasní a prozáří.                                Maska je určena pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť zralou, postrádající tonus a vitalitu.

 

REGENERIN MASK- REGENERAČNÍ A KLIDNÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Regenerační maska pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Vzhledem ke klidnícímu, regeneračnímu a relaxačnímu účinku je tato maska velmi vhodná po aplikaci exfoliantů včetně chemických peelingů. Obsahuje lněná semínka která díky jejich oleji přináší klidnící, zvláčňující a zjemňující efekt. Dále aloe vera, jejíž látka aloin podoporuje regeneraci pokožky a tvorbu nových buněk, klidní, tonizuje a mírní podráždění.

 

NOVANEW MASK- HYDRATAČNÍ A ZPEVŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Maska pro všechny typy pleti, zvláště pak suchou a dehydrovanou. Díky vysokému obsahu zvlhčujících látek, výtažku z mořských řas a glukózy obnovuje rovnováhu tekutin v pokožce. Navrací tak pleti zdravý, mladistvý vzhled a zároveň přispívá k jejímu zpevnění.

 

MASKA ZELENÝ ČAJ- ANTIOXIDAČNÍ, REVITALIZAČNÍ A ANTISTRESOVÁ MASKA

Maska s lístky zeleného čaje pro všechny typy pleti, zvláště pak s příznaky stresu a předčasného stárnutí nebo pro pokožku unavenou a poškozenou vnějšími klimatickými vlivy. Polyfenoly a katechiny, obsažené v zeleném čaji, se vyznačují silnou antioxidační schopností, takže znatelně zpomalují stárnutí buněk. Navíc obsahuje betakaroteny, které chrání pleť před vnějšími agresivními vlivy a slunečním zářením a levanduli přínášjící uvolnění a odpočinek.

 

MASKA ČERNÁ- ZPEVŇUJÍCÍ, DETOXIKAČNÍ A HYDRATAČNÍ PLEŤOVÁ MASKA

Zpevňující maska určená zvláště pro smíšenou až mastnou pleť s rozšířenými póry. Je vhodná i na aknózní pokožku. Díky vyváženému složení na bázi mořského prachu "Diatomea", který se získává z usazenin vnějších částí drobných mořských organismů, a aktivního uhlíku dokonale absorbuje nečistoty a přebytečný maz. Po dobu působení masky se uvolňuje chlad, takže dochází k tonizaci a svalové stimulaci, což vede k výraznému zpevňujícímu účinku. 

 

MASKA RE6TENSE- LIFTINGOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

Zpevňující pleťová maska pro všechny typy pleti, zvláště pak pro ochablou, povadlou pokožku. Hlavní aktivní složka, kiwi, je jedním z nejbohatších plodů na vitamin C. Kromě rozjasňujícího účinku stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu, takže působí silným liftingovým a zpevňujícím účinkem. Kiwi je navíc vynikajícím zdrojem betakarotenů s výrazným antioxidačním efektem. Dále obsahuje semínka vlčího mákum obsahující oleje se zjemňujícím účinkem a látky, jež vytvoří na pleti ochranný film.

 

MASKA ZELENÁ- OKYSLIČUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Pleťová maska vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak po kosmetických či přístrojových ošetřeních s aktivačním účinkem. Díky vysokému obsahu chlorofylu přináší značný okysličující a protizánětlivý efekt. Mátová esence pak dodává charakteristický chladivý a zpevňující účinek. 

 

MASKA ORANŽOVÁ- VITAMÍNOVÁ, STIMULAČNÍ A PROTIVRÁSKOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

Vitaminová energizující maska pro všechny typy pleti, zvláště vhodná pro zesvětlující a protivráskovou péči. Díky vysokému obsahu přírodního vitaminu C získaného z pomerančů a kopru má silné rozjasňující, antioxidační a stimulační účinky. Vitamin C také výrazně podporuje tvorbu nového kolagenu. 

 

MASKA GOJI- ANTIOXIDAČNÍ A STIMULAČNÍ PLEŤOVÁ MASKA

Maska s výtažkem z plodů goji neboli kustovnice čínské, plodu používaného tradiční čínskou medicínou již po tisíce let. Goji podporuje dlouhověkost a vitalitu. Používá se především pro dodání energie a k léčbě širokého spektra obtíží včetně kožních vyrážek. Obsahuje mimo jiné 19 aminokyselin včetně 8 esenciálních, mnoho minerálních látek a stopovách prvků a 500x více vitaminu C než pomeranče. Dále obsahuje quinou, což je obilnina s obsahem vysoce kvalitních proteinů, aminokyselin a množstvím vitaminu B. Tato maska pokožku výrazně stimuluje, omlazuje a působí antioxidačně. Je určena především pro pleť s příznaky stárnutí.

 

MASKA FIALOVÁ- ZKLIDŇUJÍCÍ A VITAMÍNOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

Klidnící maska pro citlivou, podrážděnou a snadno reagující pleť. Vhodná i pro pokožku s příznaky kuperózy. Obsažené výtažky z mořských řas dodávají pleti potřebnou hydrataci, ovesné vločky jsou zdrojem vitamínů A, B a E a výtažek z violky vonné ji zvláčňuje a klidní.

 

 

Ošetření Casmara s alginátovými maskami:

Ošetření Casmara Klasic   90 min    1190 Kč

(povrch.čištění pleti , tvar. obočí , enzymatický peeling, masáž obličeje krku a dekoltu, alginátová maska, krém)

Ošetření Casmara V.I.P.     120 min    1790 Kč

(povrch.čištění pleti , tvar. obočí , enzymatický peeling, biostimulační laser, masáž obličeje krku a dekoltu, alginátová maska, krém)

Ošetření Casmara Mask Efect  45 min    790 

(povrch.čištění obličeje, úprava obočí, enzymatický peeling, alginátová maska, krém)