LIFTING | HYDRATACE  | OMLAZENÍ | ANTI AKNE                                

Péče o pleť na doma

Pěstěná pleť začíná pravidelnou každodenní domácí péčí a proto vám přinášíme díky vzorkům pocit jistoty při jejím výběru. Domluvte si u nás konzultaci a vyzvedněte si vzorky pro vás připravené dle potřeb vaší pleti. Doporučujeme také naše ošetření pleti, kde se s naší profesionální kosmetikou blízce seznámíte a pocítíte všechny její klady a přínosy na vlastní kůži.  

Konzultaci si domluvte telefonicky nebo pomocí  SMS na tel. +420 776 063 942

 

NOVĚ MASKARY  DREAM WEAVE !

 

 ŘASENKA "GOLD"   Cena  580 Kč 

                                                                                                                                                           DreamWeave & Co ("Construct") vyvinuli zcela nový unikátní systém používající ‘WIDE LASH’™ (široké řasy) technologii, která dodává řasám hustotu a vyživuje kořínky a řasy, s výsledky viditelnými již po 15 dnech. TOTO JE ŘASENKA S VÝŽIVNÝMI LÁTKAMI. Po nanesení DreamWeave řasenky řasy jsou okamžitě dramaticky delší, bez těžkého žmolkovatého nánosu. Povlak na řasách je pružný, neotiskne se a nebudete vypadat jako medvídek panda ani na konci dlouhého a náročného dne. Díky ‘go to bed’ technologii můžete v této řasence i spát a ráno se probudíte se stále perfektními řasami. Lash Construct obsahuje mimo jiné panthenol na elasticitu, který zároveň Vaše řasy vyživuje a biotinoyltripetide-a. A právě biotinoyl tripetide-a řasy ošetřuje a zlepšuje hustotu a růst (délku) řas.

           ŘASENKA "3 V 1 "   Cena  580 Kč 

Vytváří plnější dramatický vzhled. "Magnegenics" je řasenka "3v1" na bázi kosmetického silikonu a jedním krokem řasy prodlouží, zahustí, definuje. Díky novému kartáčku se řasenka dostane na každou jednotlivou řasu od kořínku až po konečky a tím vytvoříte plnější vzhled řas. Každou řasu pokryje povlakem, s efektem „ponožtičky“. Perfektně přilne k řasám a zůstane bez porušení, v podmínkách, kdy to potřebujete nejvíce. Pokryje každou vaši řasu silikonovým povlakem. Ideální na vrstvení. Čím více vrstev, tím delší a hustší řasy budete mít. Řasy i natočí. Naneste řasenku ze všech úhlů, abyste dosáhli plného a okouzlujícího vzhledu. Rozdíly oproti Zlaté Lash Construct a Černé Lash Magnet má zcela jiný kartáček, jednotlivé řasy krásně rozčeše a tím pádem oddělí, řasy se neslepí ani při mnoha rstvách.řasy krásně natočí, prodlouží stejně, jako černá prodlužující Lash Magnet, možná o trošku více.

 

 

ŘASENKA "MAGNET"   Cena 580 Kč                                        Originální DreamWeave 'Lash Magnet Mascara' řasenka, byla vyvinuta podle požadavků mezinárodní poptávky. Tato průkopnická, řasy prodlužující řasenka s hedvábným nylonem a silikonem perfektně přilne k řasám a zůstane bez porušení, v podmínkách, kdy to potřebujete nejvíce, díky použití nejnovější ‘cuting-edge’ technologie. Tato  řasenka, přezdívaná v Anglii odborným tiskem a časopisy pro ženy 'umělé řasy v tubičce’, pokryje každou vaši řasu silikonovým povlakem, který řasy prodlužuje. Řasy jsou dramaticky delší a zároveň kompletně nerozmazatelné a bez žmolků a vydrží celý den a noc. Řasenka nové generace má pružnou nanášecí tyčinku, která bez námahy řasy pročesává a vytváří dramatický efekt. Toto je horký favorit mezi celebritami a televizními vizážisty ve Velké Británii a jiných zemích. Tato ‘zázračná’ řasenka vnáší revoluci do kosmetického průmyslu a už si našla cestu k českým špičkovým vizážistům. Lash Magnet obsahuje mimo jiné magnesium stearate na dobrou přilnavost a nylon na docílení hedvábného efektu a nežmolkování.

PS: Zmíněné maskary extrémně drží a zároveň je krásně odlíčíte teplou vodou, díky tomu jsou vhodné i na citlivé oči. Netestované na zvířatech. Složení jednotlivých řasenek naleznete na našich FB stránkách, nebo na vyžádání.